Drina bez greške!

Fudbaleri Nobl Patk Junajted Drine nastavili su nepogrešivu seriju pobeda, pošto su u gostima bili bolji od Springvejl Sitija 4:2 (1:1). Drina je prva povela u u bosansko-srpskom derbiju preko Nemanje Salamandića, a domaćin je izjednačio pred odlazak na odmor.

Samo pet minuta igre u drugom poluvremenu bilo je potrebno Springvejlu da povede, ali taj gol kao da je razljutio Drinjane, koji su u razmaku od nepunih pola sata, između 58. i 87. minutu tri puta pogađali mrežu suparnika.

U strelce su se upisali Montaruolo u 58, Stijačić u 69. i Šulberg u 87. minutu.
Drina je igrala u sastavu: Popetrov, Bižu, Armansin, Stijačić (Omerogulari 90’), Đukić, Ataei, Mortaruolo, S. Milojević (Mitrović 68’), A. Milojević, Salamandić (Šulberg 59’), Graovac.

U susretu rezervnih timova takođe je slavio srpski tim i to rezultatom 5:4! Strelci za Drinu bili su Omerogulari u 4, Adamović u 46, 51. i 54. i Sebastjen u 88. minutu. Rezerve Drine su igrale u sastavu: Lazinica, Adamović, Cvijanović (N. Sebestjen 52’), J. Demezieres (Fonseka 80’), S. Demezieres (Stojanović 68’), Omerogulari (Sekulić 61’), Ristanović, E. Sebestjen, Stanković, Stoilović, Zuza.

Rezerve Drine su druge na tabeli sa 22 boda (sedam pobeda, remi i dva poraza, gol razlika 43:19).

U narednom kolu četa iz Nobl Parka će na domaćem terenu ugostiti poslednjeplasirani Dingli Star, u subotu 26. juna od 15.00 časova.

Četvrta državna liga Viktorije

Rezultati 12. kola: Nobl Harikejns – Čelsi 0:1, Kizboro – Dingli Stars (odloženo), Endevor Junajted – Siford Junajted 6:2, Dandenong Saut – Bakster 4:0, Somervil Igls – Sendaun Lajons 3:3, Springvejl Siti – Drina 2:4.
1. Drina 9 9 0 0 35:4 27
2. Siford J. 10 5 4 1 24:18 19
3. Sendaun L. 8 5 2 1 24:15 17
4. Endevor J. 10 5 2 3 27:20 17
5. Dandenong S. 10 5 1 4 22:24 16
6. Springhvejl S. 9 4 0 5 19:19 12
7. Čelsi 10 3 2 5 12:15 11
8. Harikejns 10 3 2 5 14:23 11