Selktor reprezentacije Srbije Dragan Stojković bio je razočaran, ali ne i nezadovoljan posle poraza od Engleske na startu Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Orlovi su izgubili minimalnim rezultatom od jednog od favorita takmičenja, a Stojkoviću je žao što dobra i hrabra igra njegovog tima nije nagrađena bar nerešenim ishodom. „Govorio sam igračima da možemo da pobedimo
Kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić nije krio razočaranje zbog odluke selektora Dragana Stojkovića da ne igra od prvog minuta na meču sa Engleskom. Tadić je u izjavi za RTS priznao koliko mu je bilo teško što neće biti starter. „Sa selektorom imam dobru komunikaciju, a teško sam prihvatio što nisam bio na terenu od početka
Reprezentacija Srbije izgubila je od Engleske na otvaranju Evropskog prvenstva, ali niko od igrača, pa ni Aleksandar Mitrović, nije bio nezadovoljan igrom. „Zaslužili smo više. Nažalost, primili smo gol u prvih 15 minuta, ali smo se podigli posle toga. Ostaje žal zbog dobre igre, ali moramo da idemo dalje“, izjavio je Mitrović po završetku utakmice.
Fudbaleri Srbije poraženi su večeras u Gelzenkirhenu od reprezentacije Engleske rezultatom 1:0. Od samog početka utakmice reprezentacija Srbije imala je ogromnih problema u osvajanju poseda, pa tako u prvih pet minuta naši fudbaleri gotovo da ni nisu imali loptu u nogama. Čak i u retkim trenucima kada bi uspeli da obezbede posed, fudbaleri Srbije nikako
Srpski teniser Novak Đoković poslao je poruku podrške fudbalerima Srbije uoči meča prvog kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Đokovićeva poruka podrške „orlovima“ emitovana je večeras na video bimu u „Šalke areni“ u Gelzenkirhenu pošto je zvanični spiker pročitao sastav Srbije. Novak Djokovic delivering a pre-match message to Serbia on the big screen
I peta utakmica Evropskog prvenstva u Nemačkoj prošla je bez iznenađenja, jer je Holandija, savladavši reprezentaciju Poljske rezultatom 2:1, opravdala ulogu ubedljivog favorita. Iako su Poljaci bili ekipa koja je bolje otvorila utakmicu, te zahvaljujući golu koji je Adam Buksa postigao nakon savršenog kornera Pjotra Zjelinskog poveli već od 16. minuta, Holanđani su veoma brzo
Pola sata uoči početka za Srbiju istorijske utakmice s Engleskom, poznati su i sastavi obe reprezentacije. Dragan Stojković Piksi odlučio se da na gol stavi Predraga Rajkovića, dok u zadnjoj liniji neće biti iznenađenja, pa će tako odbrambeni trojac činiti Strahinja Pavlović, Miloš Veljković, Nikola Milenković. U veznom redu igraće Sergej Milinković-Savić, Nemanja Gudelj, Saša
Utakmica Slovenije i Danske završila se baš onako kako su navijači Srbije i priželjkivali – nerešeno, rezultatom 1:1. Delovalo je na početku utakmice u Štutgartu da je Danska ubedljivo bolji protivnik. I verovatno većim delom meča, do nekog 70. minuta, to i jeste bila. Danci su od prvog minuta bili ofanzivni i odlučni, zagospodarili su
Venera ulazi u Raka u ponedeljak 17. juna i boraviće tu do 10. jula i donosi ljubav za tri znaka Zodijaka. Kao što je poznato, kretanje planeta kroz različite znakove može značajno da utiče na naše živote i emocije. Planeta ljubavi, ulazi u senzibilni znak Raka, donoseći sa sobom talas ljubavi, nežnosti i dubljih emocionalnih veza.
Između Deloitta i Pricewaterhousecoopersa si u samoposluzi? Ne. Sve sam pokušavao, kažem ti, okruglo 60 prijava za posao. Pokušao sam i na pumpi, ništa. U prodavnici isto, prijava, razgovor i ništa. Uspeo sam da se zaposlim na građevini. U Sokolskoj ulici, zgrada u sivoj fazi, tamo sam radio. To je posao. Od sedam ujutru do