Drina se raspucala u finišu

Još jedna sjajna predstava Drine i to protiv prilično nezgodnog protivnika. Međutim, ove sezone Drina je ta koja je za sve protivnike ne samo nezgodan, već i nepobediv rival.

Fudbleri srpskog kluba iz Nibl Parka zabeležili su sedmu uzastopnu pobedu u sezoni, a njihovu snagu osetio je i Endevor junated koji je na svom terenu- potpisao kapituaciju – 1:4 (0:0).

Izabranici trenera Bilija Armora se ovaj put ipak nisu prošetali do pobede, iako rezultat govori drugačije. Domaćin se pokazao kao tvrda i kvalitetna ekipa, a prvo poluvreme je bilo poprilično izjednačeno, mada se mora uzeti u obzir da su se igrači obe ekipe žestoko borili i sa vodom natopljenom terenom.

Nakon što je prvi deo završen bez golovam u drugom poluvremenu se nije dugo čekalo da Drina povede. Mladi Aleksandar Milojević je nastavio golgeterski niz, pošto je odlično prihvatio dubinsku loptu u 57. minuti i u situaciji jedan na jedan matirao golmana domaćih.

U 77. minutu je Aco Mitrović počastio Drinine navijače pravim projektilom sa 25 metara za 2:0, ali tu nije bio kraj, pošto je Endevor junajted uzvratio samo šest minuta kasnije. Ipak, Drina je pokazala da ima za klasu bolji tim i uspela je da preko Nikole Stijačića materijalizuje razliku u kvaltetu.

Stijačić je najpre pogodio glavom posle kornera, a zatim i iz slobodnog udarca u nadoknadi vremena.

I rezerve Drine su pobedile i to posle preokreta (2:1), a strelci su bili Dario Adamović u 75. i Boris Bako u 81. minutu.

Iduće subote 22. maja je pravi derbi, sudar dve neporažene ekipe u kojem Drina gostuje ambicioznoj afri

koj ekipi Sendaun Lajons na Frederik Vočter Rezerv u Kizborou.Rezerve igraju od 13.00, a prvi timovi od 15.00 časova.

Igrači Drine pozdravljaju publiku posle meča

Četvrta liga Viktorije (jug)

Rezultati 8. kola: Nobl Park Harikejns – Springvejl Siti 1:2, Čelsi – Somervil Igls, Bakster – Siford Junajted 0:1, Kizboro – Sendaun Lajons 2:3, Endevor Junajted – Drina 1:4, Dandenong Saut – Dingli Stars 4:3.

1. Drina 7 7 0 0 25:2 21

2. Siford J. 8 5 3 0 20:10 18

3. Sendaun L. 6 5 1 0 21:6 16

4 Endevor J. 8 4 2 2 19:15 14

5. Springvejl S. 6 3 0 3 13:12 9

6. Kizboro 8 2 3 3 8:13 9

7. Harikejns 8 2 2 4 12:21 8

8. Dandenong S. 7 2 1 4 13:21 7