SRPSKA MANEKENKA POKORILA LOS ANĐELES: Katarina Đukić zablistala na bilbordima svetskog modnog brenda! (VIDEO)

Srpska manekenka Katarina Đukić ostvarila je novi uspeh karijere postavši zaštitno lice nove kampanje svetski poznatog modnog brenda Guess.

Pored uloge u novom promotivnom spotu ovog brenda, naša lepotica doživela je i vrhunac profesije na američkom tržištu – džinovski bilbordi sa njenim likom trenutno su preplavili ulice Los Anđelesa.

Podsetimo, kako je Serbian Times ranije pisao, ova manekenka iz Beograda je već ostvarila svoj san kada se pojavila na bilbordu na čuvenom Tajm Skveru u Njujorku, što je jedan od najprestižnijih reklamnih prostora na svetu. Katarina je do sada sarađivala sa vodećim modnim kućama, poput Dolce & Gabbana, Elisabetta Franchi i Emporio Armani, noseći njihove kreacije na brojnim revijama i prestižnim nedeljama mode.

Ona nije krila oduševljenje zbog saradnje sa najpoznatijim imenima iz sveta mode, a kao jedan od najupečatljivijih trenutaka izdvojio se njen susret i fotografisanje sa legendarnim Đorđom Armanijem. Osim revija, Katarina se dokazala i u svetu editorijala, pa se tako još u decembru 2019. godine pojavila u srpskom izdanju časopisa Harper’s Bazaar, što je bio jedan od njenih prvih velikih uspeha u karijeri.

SRPSKI LEKARI ISPISALI ISTORIJU MEDICINE: Prvi put uspešno ugradili veštačko srce i spasili život 13-godišnjaku! (VIDEO)

SVETSKO PRIZNANJE ZA SRPSKU NAUČNICU U PARIZU: Profesorki Gordani Vunjak-Novaković uručena prestižna nagrada UNESKA! (VIDEO)

„IGRAM ZA SVE KULTURE I VERE MOJE ZEMLJE“: Edin Džeko uputio dirljivo pismo deci BiH pred početak Mundijala!

TUŽILAŠTVO PROMENILO PRIČU: „Nisu potvrđene sumnje da je Veselin Milić pozvao Aleksandra Nešovića da dođe u restoran bez obezbeđenja“

SRBI I BOSANCI GLAVNI „BAŠTOVANI“ DROGE VREDNE 4,5 MILIONA EVRA: Specijalci upali na mega-plantažu u Beču, zaplenjena tona marihuane i brdo keša!

Izvor: Serbian Times, Foto: Privatna arhiva

Detaljnije