Veterani upisali “trojku”

Vesti
Opet strelac – Goran Žorić

Fudbaleri Vestgejt Sinđelića su prvi put ove godine u prvenstvenim utakmicama odigrali baš onako kako su njihovi verni navijači odavno očekivali.

Pod komandom kapitena i trenera Mileta Međedovića i iskusnog stručnjaka Džimija Gacovskog kao da su kockice počele da se slažu u željeni mozaik i zasluženo su pobedili Albion Roverse sa 2:1.

Moglo je biti i znatno ubedljivije u korist srpskog tima, koji je delovao moćno i raspoloženo u podmlađenom sastavu. Šanse su se nizale pred golom gostiju, ali su samo veterani Džoel Nikolić (16. minut) i Goran Žorić u 51. uspeli da zatresu mrežu gostiju.

Pred sam kraj je opuštanje igrača Sinđelića kaznio Miri, ali tek toliko da ublaži poraz gostiju.

Sinđelić je igrao u sastavu: Stark, Stat, Džurkić, Talevski (Gasparis 86’), Nikolić (Belajneh 64’), Kanel, Eftimoski, Ađing, Žorić, Jang, Mekrej (Dimčevski 81’).

U duelu rezervnih timova Albion Roversi su pobedili 2:1 (0:1), a gol za drugi sastav Sinđelića postigao je Salvatore u 62. minutu iz jedanaesterca.

U idućem kolu Sinđelić ide u goste Altona Ist Finiksu, u subotu, 21. maja od 15.00 časova. Meč se igra na terenu Pejzli Park u Altoni.

DRUGA LIGA VIKTORIJE
Rezultati 9. kola: Sinđelić – Albion Rovers 2:1, Apfild – Eping Siti 2:1, Lalor Junajted – Hjum Junajted 2:0, Morland Junajted – Džilong Rendžers 2:0, Mil Park – Hopers Krosing 2:0, Vestern Sabarbs – Altona Ist Finiks 1:2.
1. Apfild 8 6 2 0 15:8 23
2. Mil Park 9 5 3 1 18:7 18
3. Hopers K. 9 6 0 3 19:14 18
4. Altona Ist 9 5 1 3 13:11 16
5. Sinđelić 8 4 2 2 24:17 14
6. Albion R. 9 4 2 3 13:8 14
7. Lalor J. 9 4 2 3 12:11 14
8. Eping S. 9 3 1 5 10:12 10