Srbija bez boda

Fudbaleri Srbije nikako da osvoje prvi bod u prvoligaškom društvu u Viktoriji. U meču 4. kola Ficroj Siti je na domaćem terenu u Ričmondu poražen od Banjul Sitija sa 2:0 (1:0) i zauzima poslednje mesto na tabeli, sa četiri uzastopna neuspeha.

Bila je ovo utakmica u kojoj su se navijači srpskog tima nadali da će konačno njihovi fudbaleri uknjižiti prve bodove, ali se to nije dogodilo i moraće da sačekaju neku drugu priliku. Jednostavno, malo šta je funkcionisalo u igri ekipe koju je nedavno preuzeo iskusni stručnjak Džon Markovski.

Objektivno, još je rano da se prepozna njegov pečat u igri, ali bi kakav-takav pomak trebalo očekivati uskoro.

Markovski je izveo sledeći sastav: Martin, Triantafilopulos, Lakić, S. Cicmil (Hrkalović 79’), Dž. Papadimitriju (N. Cicmil 68’), Miloš Ilić, Jovanović, M. Papadimitriju, Maksim Ilić, Markovski (Ikherbane 46’), Pavasović.

U meču rezervnih timova Ficroj Siti Srbija je izguvila od Banjul Sitija sa čak 1:5 (1:1). Rezerve Srbije igrale su u sastavu: Zekanović, Nar (A. Maj 50’), Hagos (Pro-Karter 50’), Josipović, Hindson, Guteres (Stegnjaić 67’), Bogdanovć (G. Maj 87’), Mijatović (kapiten), Lumicisi, Masema, N. Di Kurzio.

Iduću utakmicu fudbaleri Ficroja igraju u gostima protiv ekipe Vitlsi Junajted. Meč se igra u nedelju, 25. aprila od 15.00 časova, a predigra rezervnih timova je dva sata ranije na terenu Mozaik Rezerv.

Ni devojke se nisu proslavile

Fudbalerke Ficroj Siti Srbije se u prvoj utakmici u novoj sezoni Treće ženske lige (grupa istok) nisu proslavile. Na domaćem terenu poražene su od ekipe Murulbarka sa ubedljivih 7:0 (1:0).

Težak poraz se nije nazirao u prvom poluvremenu, ali su gošće u nastavku dodale gas i sa šest golova overile pobedu. Iduću utakmicu fudbalerke Ficroja igraju u gostima kod Branzvik Zebri, u nedelju, 25. aprila od 15.00 časova na terenu Samer Park.

Prva liga Viktorije (grupa severo-zapad)

1. Kerolajn S. 4 4 0 0 9:1 12
2. Brimbank S. 4 3 1 0 4:1 10
3. Esendon R. 4 3 0 1 7:2 9
4. Sidnam P. 4 2 0 2 7:6 6
5. Vitlsi J. 4 2 0 2 6:5 6
6. Kilor Park 4 2 0 2 6:6 6
7. Jaravil 4 1 2 1 7:6 5
8. Altona S. 4 1 1 2 5:7 4