Madington silan u gostima

Fudbaleri Madington Beograda u subotu su u 5. kolu amaterske Premijer lige Zapadne Australije bili gosti Saut Vest Finiksa, i domaćinu naneli težak poraz – 6:2 (3:1).

Fudbaleri srpskog tima su još u prvom poluvremenu trasirali put do sigurne pobede jer su poveli sa 3:1. Golove su postigli: Van Osten u 22 (jedanaesterac) i Pastega u 64. za Saut Vest Finiks, a Kamoča u 12. minutu (autogol), Ramos u 25, Zuniga u 36, Žusri u 51, Orozko u 76. i Aroka u 80. minutu za Beograd.

Sudija Džems Grem imao je pune ruke posla jer je dodelio sedam žutih kartona i dva crvena, oba igračima domaćeg tima. Isključenja u 7. i 78. minutu značajno su doprinela ubedljivoj pobedi Beograda.

Madington Beograd je igrao u sastavu: Silva, Žusri, Gonzales, Moro, Montelegre, Zuniga, Serano, Saria (Bara 83’), Tikarva (Perez 53’), Orozko, Sparks (Ramos 39’), Aroka (Žusri 71’).

I u predigri rezervnih timova pobedili su fudbaleri Madingtona rezultatom 2:1 (1:1). Golove su postigli Betenaj u 25. za Saut Vest Finiks, a Nobles oba gola za Beograd u 41. i 47. minutu. Rezervni tim Beograda igrao je u sastavu: Silva, Sančez, Grisales, Libreros, Pardo, Šidikuzaman, Grisales, Stojković, Gil, Gonzales, Klaviho, Montoja, Nobles, Mrđa, Nenadić.
U narednom kolu Madington dočekuje ekipu Kvinsa na svom terenu Nikola Tesla, u nedelju 19. jula od 15 časova.

Posle četiri odigrana kola Beograd je na sedmom mestu od 12 ekipa, sa šest osvojenih bodova.

Чланак Madington silan u gostima се појављује прво на Vesti online.